Haberler
Call us on
+86-571-61712588
If you have any questions, please contact us
GO >>
Ana sayfa > Haberler > İçerik

PSA Oksijen Jeneratörü

PSA Endüstriyel Oksijen Jeneratörü Bileşenleri:

1, basınçlı hava temizleme bileşenleri

Hava kompresörü önce sıkıştırılmış hava temizleme bileşenleri içine sıkıştırılmış hava sağlamak için, önce yağ, su, tozdan en fazlasını çıkarmak için boru hattı filtresi ile sıkıştırılmış hava ve sonra daha ileri su, ince filtre yağ giderme, toz için dondurarak kurutucu ve tarafından Ultra ince filtre, ardından saflaştırma derinliğini izler. Sistem koşullarına göre, Reid, iz yağ penetrasyonunun ortaya çıkmasını önlemek için kullanılan, yeterli koruma sağlamak için moleküler eleğin bulunduğu sıkıştırılmış hava degreaser setini tasarladı. Mukavemetli hava temizleme bileşenleri moleküler elek ömrünü garantiler. Bu ünite ile temizlenmiş temiz hava, alet havası için kullanılabilir.

2, hava tankı

Hava deposunun etkisi, hava akımının titremesini azaltmak ve sistemin basınç dalgalanmasını azaltmaktır, böylece sıkıştırılmış havanın, yağlı sudaki yabancı maddeleri yeterince uzaklaştıracak şekilde sıkıştırılmış hava temizleyici bileşen içerisinden düzgün şekilde geçirilmesi sağlanır ve Sonraki PSA oksijen-azot ayırma biriminin yükü. Aynı zamanda, adsorpsiyon kulesindeki PSA oksijen-azot ayırma cihazının hızlı bir şekilde arttırılması için gerekli olan sıkıştırılmış hava büyük miktarda sağlar, böylece adsorpsiyon kulesindeki basınç, çalışma basıncına hızla yükselir ve böylece Ekipman güvenilir ve istikrarlı bir şekilde çalışır.

3, oksijen ve azot ayırma cihazı

A, B ikili özel bir moleküler elek adsorpsiyon kulesi. Temiz bir sıkıştırılmış hava akışı çıkış tarafına moleküler elek yoluyla bir kule giriş tarafına girdiğinde, N2 adsorpsiyonu, adsorpsiyon kulesinin çıkışından çıkan ürün oksijenidir. Bir süre sonra A kulesindeki moleküler elek doymuştur. Şu anda A kule, azot ve oksijen için B kulesine adsorpsiyonu, sıkıştırılmış havayı otomatik olarak durdurur ve A kule moleküler elek rejenerasyonu yapar. Moleküler elekte rejenerasyon, adsorpsiyon kolonunu adsorbe edilen N2'nin atmosferik adsorpsiyonuna hızla indirgeyerek elde edilir. İki kule alternatif olarak adsorpsiyon ve rejenerasyon, komple oksijen ve azot ayrımı, sürekli oksijen çıkışı. Yukarıdaki işlem, programlanabilir kontrolör (PLC) tarafından kontrol edilir. Ayarlanan oksijen seviyesinin oksijen seviyesi, PLC programı, otomatik havalandırma valfı açık olduğunda oksijen otomatik olarak boşalır ve oksijenin gaz noktasına akmadığından emin olunur. Gaz boşaldığında, susturucu kullanarak gürültü 75dBA'dan daha düşük olur.

4, oksijen tampon tankı

Oksijen tamponu tankı, azot oksijen ayırma sisteminden ayrılan oksijenin basıncını ve saflığını eşitlemek için kullanılır; böylece sürekli oksijen tedarik edilir. Aynı zamanda, geçişten sonra çalışacak olan adsorpsiyon kulesinde, bir yanda adsorpsiyon kulesinin güçlenmesine yardımcı olmak için, kendi gazının bir kısmının adsorpsiyon kulesine geri döndüğü, ayrıca yatağın korunmasında bir rol oynadığı anlaşıldı. Ekipmanın çalışma süreci çok önemli bir süreçtir Destekleyici rol.


Zhejiang Yuanda Hava Ayırma Ekipmanları Ltd.Şti.

Ekle: Gaoqiao Sanayi Bölgesi, Hangzhou, Zhejiang, Çin 311402

E-posta: sales@ydget.com

İletişim: Jane Qian + 86-13588376592

Tel: + 86-571-61712588

Faks: + 86-571-61712599


Ürün kategorisi
To learn more, please click into each category ...